KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15816403
nr 1581 6403
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Etsningar, 17 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 26x20 - 31x35 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
800 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:37:58
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe